ANASAYFA HABER ARA ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
MİLLİ PRODÜKTİVİTE MERKEZİ YÖNETİCİLERİNDEN KOOPERATİFİMİZE ZİYARET

MİLLİ PRODÜKTİVİTE MERKEZİ YÖNETİCİLERİNDEN KOOPERATİFİMİZE ZİYARET

Tarih 14.Nisan.2008, 17:29 Editör

Türkiye'nin verimlilik sorunlarını tartışmaya açmak, öneriler geliştirmek, geliştirilen önerileri, yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere 1965 yılında kurulan Milli Prodüktivite Merkezi Yöneticileri Kooperatifimizi Ziyaret Etti.

          Milli Prodüktivite Merkezi Bilgi Teknolojileri Bölüm Başkanı ve Tokat Proje Koordinatörü  Sabri İNAN, Verimlilik ve İzleme Bölüm Başkanı Ferdal ERGUN, Danışmanlık Bölüm Başkanı Kazım BEKTAŞ Kooperatif Başkanımız Ahmet Hamdi AYDOĞAN'a Milli Prodüktivite Merkezi tarafından Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü’nce yürütülen Tokat Verimliliği Artırma Projesi ile ilgili bilgi verdiler. Kooperatifimizin Teknoloji ve alt yapı oluşturulması konusunda Esnaf ve Sanatkara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek için görüşlerde bulundular. 

         
          Milli Prodüktivite Merkezi Bilgi Teknolojileri Bölüm Başkanı ve Tokat Proje Koordinatörü  Sabri İNAN,  "MPM'nin  somut bir destekleme ve iyileştirme programı olan KOBİ’lere yönelik “Verimliliği Artırma Projesi” Tokat’ta uygulamaya konduğunu bu  projenin amacının,  ‘Tokat ilinde ilgili tüm kesim ve kuruluşların katılım ve desteklerinin sağlanarak KOBİ’lerden gönüllü olanlarda verimliliği artırmaya yönelik verimlilik ölçme ve değerlendirme, araştırma, danışmanlık, eğitim, tanıtım ve yayın çalışmalarında bulunmak’ olarak açıklarken proje kapsamında, işletmelerin dış pazarlarda rekabet edebilmelerinin altyapısını hazırlamak üzere verimliliklerinin artırılmasını, kaynakların etken kullanımının sağlanmasını, maliyetleri düşürecek iş sistemlerinin yeniden tasarlanmasını, işletmeler arası rekabetin olumlu yönde kanalize edilmesini mümkün kılacak çalışmaların  yapılması" olduğunu dile getirdi.

         
         

Bu haber 2292 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TÜRKİYE

Zamanında Ödeme Hakkında

Zamanında Ödeme Hakkında TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkezi Genel Başkan Vekili Salahaddin Hünü...

Kutlu Doğum Haftası

Kutlu Doğum Haftası 20 Nisan haftası Kutlu Doğum Haftası Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğum gününü kutlamak amacıyla her yıl 1...

ANKET

Neden Esnaf Oldunuz?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Sitenin tüm hakkı S.S. Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 'ne aittir.
Bu site en iyi kalitede 1024x768 çözünürlük,IE5.5 ve üzeri ile görüntülenebilir.
Bu Site bir
TOKAT KK Yapımıdır. Teşekkürler MyDesign
www.tokatburada.com | http://www.tokatesnaf.com