BAŞKAN AYDOĞAN'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Tokat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanımız Ahmet Hamdi Aydoğan 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla açıklamada bulundu.

BAŞKAN AYDOĞAN'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23 Kasım 2021 - 15:23 - Güncelleme: 23 Kasım 2021 - 16:37
Açıklamasında, eğitimin toplumun temelini oluşturan en önemli faktör olduğunu belirten Başkan Aydoğan, öğretmenlerin de toplumun mimarları olduğunu belirtti.
Başkanımız Ahmet Hamdi Aydoğan mesajına şöyle devam etti; “Öğretmenlik, s
evgi, şefkat ve fedakârlık isteyen kutsal bir meslektir. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan, onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde yönlendirici rol üstlenen öğretmenlerimiz, geleceğimizin büyük güvencesidir. Bir milletin kalkınması, toplumun eğitim düzeyiyle orantılı olarak gerçekleşir. Bu nedenle her toplum eğitimine önem vermek zorundadır. Dolayısıyla kalkınmada ve gelişmede de en büyük pay öğretmenlerimizindir. Ülkemizin dört bir yanında büyük özveri ve fedakârlıkla çalışan öğretmenlerimiz, her türlü takdir ve övgüyü fazlasıyla hak etmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü en kalbi duygularımızla kutlar, başarılar ve mutluluklar dileriz” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum